Biz Ne Sunuyoruz?

Oto Bakım Servisleri ve Oto Tamir Atölyeleri Makine Hizmeti

Ayvazotomotiv bünyesinde yaklaşık 20 yıldır otomotiv sanayii sektöründe hemen hemen her makine alanında hizmet vermekteyiz. İthalat ve ihracatlarımızla hem ülkemize katkı sağlayıp hem de değerli iş ortaklarımızın isteklerini karşılayarak güven ve kaliteden ödün vermeyen bir şirket olarak yolumuza devam ediyoruz.

Biz Ne Sunuyoruz?

Özel Oto Bakım Servisi Hizmeti

20 yıla aşkın tecrübeli ekibi ve kaliteli hizmet anlayışı ile önemli başarılara imza atmıştır. Oto servis ekipmanları profesyonel ve kaliteli hizmet anlayışı ile kurumsal hedeflerimiz doğrultusunda ilerlemekteyiz.  Uzmanlaştığımız otomotiv sektörüne servis ekipmanları sunarak sizlere son teknolojiyi ulaştırmak en üst düzeyde güvenilir, müşteri odaklı ve kaliteli hizmet veren, siz ve çalışanlarımızın güvenliğini ön planda tutan, insan haklarına saygılı çevreye duyarlı, nitelikli, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kuruluşuz.

Biz Ne Sunuyoruz?

İzmir Torbalı – Ayrancılar Oteli

Ayvaz Otel, tecrübeli kadrosu ile konaklama tanımını baştan aşağı yenileyerek İzmir Ayrancılar’da siz değerli konuklarını sıcak, güler yüzlü, tecrübeli ekibiyle karşılamakta, kendinizi evinizde hissetmeniz için gereken tüm olanakları sağlamaya çalışmaktadır. Ülkemizi ve Güneş’in batmadığı güzel şehrimiz İzmir’i; doğal, tarihi, kültürel miras ve değerlerini korumaya odaklı; rahat, kaliteli güler yüzlü hizmet vermek ve konuk konuk memnuniyetini sürdürmek. Temel ilkelerimizi dikkate alarak topluma en iyi hizmeti vermek.

Biz Ne Sunuyoruz?

Organik Fide Üretimi

Ayvaz Fide olarak 2020’den itibaren İzmir ve İlçelerinde bulunan değerli bayilerimize ve çiftçilerimize düzenli olarak fide yetiştirmekteyiz.
Siz değerli üreticilerimizin bütün fide ihtiyacını karşılamaktayız.
Ayvaz Fide markamızla Türkiye’nin her yerindeki üreticilerimizin fide ihtiyaçlarını kaliteli hizmet anlayışı ile sürdürmekteyiz.

Ayvaz Şirketler Grubu Hakkında Görüşleriniz

Bizim için fikirleriniz çok değerli. Bugün geldiğimiz noktayı siz şirket ortaklarımıza borçluyuz.